İçeriğe geç

Hpl (Laminat) Kaplı Yükseltilmiş Döşeme

Çözüm zemin olarak imalattan uygulamaya kadar tüm işlemler bünyemizde yapılmasından ötürü en uygun fiyatlar ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Hpl (Laminat) Kaplı Yükseltilmiş Döşeme sistemleri oldukça sık tercih edilmekte olup hemen her alanda kullanılabilmektedir. Üretici firma olarak firmamızdan en uygun fiyatlar ile yükseltilmiş döşeme sistemleri hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yükseltilmiş döşeme, genellikle ofis binaları, endüstriyel tesisler veya ticari alanlar gibi yerlerde kullanılan bir zemin kaplama sistemidir. Bu sistemde, zemin yüzeyi normalden daha yükseğe çıkarılarak altında kablo kanalları, havalandırma tesisatı, su veya atık hatları gibi altyapı elemanlarını saklamak veya erişilebilir hale getirmek amacıyla kullanılır. Aynı zamanda estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek mekanlara esneklik kazandırabilir.

Laminat Kaplı Yükseltilmiş Döşeme Nedir?

HPL (High-Pressure Laminate), yüksek basınç altında sıkıştırılmış reçine emprenyeli kağıt tabakalarının sıkıştırılmasıyla elde edilen dayanıklı bir yüzey kaplaması türüdür. Bu tür kaplamalar, genellikle mobilya, tezgah üstleri, kapı panelleri ve zemin kaplamalarında kullanılır. HPL laminatlar, çeşitli renk, desen ve dokularla gelir, böylece tasarım açısından çeşitli seçenekler sunarlar.

HPL kaplı yükseltilmiş döşeme, yükseltilmiş döşeme sistemlerinde zemin yüzeyinin kaplanması için HPL laminatların kullanıldığı bir uygulamayı ifade edebilir. Bu uygulama, estetik görünüm, dayanıklılık ve kolay bakım özellikleri nedeniyle tercih edilir. Hem altyapı elemanlarının gizlenmesini sağlayan yükseltilmiş döşeme sistemi hem de HPL laminatın sağladığı yüzey kalitesi bir araya getirilerek mekanlarda pratik ve çekici bir zemin çözümü elde edilir.

Hpl (Laminat) Kaplı Yükseltilmiş Döşeme ahşap görünümü sayesinde iç mekanlarda görsel olarak oldukça hoş bir görünüm sağlar. Genellikle lüks görünümü sayesinde ofislerde sıkça kullanılmaktadır. Yükseltişmiş döşeme sistemlerinde fiyatlar oldukça değişkendir. Her ürün kendi özelliğine göre fiyatlandırılması olmakta ve en sık tercih edilen pvc kaplı panel fiyatlarına göre yüksektir.

60×60 Yükseltilmiş Döşeme >

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hpl (Laminat) Kaplı Yükseltilmiş Döşeme” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir