İçeriğe geç

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Yükseltilmiş zemin sistemleri bir çok sektörde hayatı kolaylaştırmaktadır. Kalsiyum özlü yükseltilmiş döşeme çoğunlukla ofis ortamlarında tercih edilmektedir. Bunun başlıca sebebi teknolojik cihazların kabloları, elektrik hatları, telefon ve çeşitli tesisat borularının geçişi için bir alan oluşturulur.

Herhangi bir arıza veya sorun olması durumunda panel açılabilmekte ve arzaya müdahale çok daha kolay şekilde yapılabilmektedir. Günümüzde kablo yoğunluğu olan işletmeler yükseltilmiş döşeme sistemleri kullanmaktadır. Kalsiyum özlü yükseltilmiş döşeme sistemleri kullanım alanında oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

Kalsiyum Özlü Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Kalsiyum özlü yükseltilmiş döşeme sistemleri yangına karşı dayanımı oldukça yüksek olmasından ötürü en sık tercih edilme sebeplerinden biri olmaktadır. Kalsiyum özlü yükseltilmiş döşeme sistemleri alanında üretici olan firmamız sizlere kısa sürede ulaşarak ücretsiz keşif hizmeti vermekte ve %100 verim alabileceğiniz paneller kurulmaktadır.

Deneyimli ve uzun yıllardır yükseltilmiş döşeme sistemleri alanında hizmet veren firmamıza zemininize en uygun paneller için doğru yönlendirmeler yapmaktadır. Kalsiyum özlü yükseltilmiş döşeme sistemleri, yangına dayanıklılık, mekanik dayanıklılık, ısı yalıtımı, ses yalıtımı açısından oldukça yüksek performanslı sonuçlar vermektedir.

Kalsiyum Özlü Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları

Kalsiyum Özlü Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri diğer panellere göre ortalama bir fiyatı bulunmaktadır.