İçeriğe geç

Ahşap Görünümlü PVC Yükseltilmiş Döşeme

Yükseltilmiş döşeme sistemleri seçenekleri arasında Ahşap görünümlü PVC yükseltilmiş döşeme en sık tercih edilen ürünlerden biri olmaktadır. Firmamız tarafından en iyi malzemeler kullanılarak üretilen bu ürünler verimli sonuçlar elde etmenizi sağlar. Ahşap görünümü sayesinde oldukça şık duracak olan bu sistemlere piyasadaki en iyi fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Stok kodu: YSD011 Kategoriler:

Ahşap görünümlü PVC yükseltilmiş döşeme çoğunluk olarak elektrik hatlarının fazla olduğu alanlarda tercih edilen PVC sistemleri şık bir görünüm elde etmek içinde ahşap kaplama yapılabilmektedir. Pvc paneller heterojen veya homojen özelliklerde de olabilmekte ve ahşap görünümü ile de iyi sonuçlar verebilmektedir. Yükseltilmiş döşeme alanında kendini geliştirmiş olan Çözüm zemin firmamızda tüm çeşitlerde sistemler için bilgi alabilirsiniz.

Ahşap Görünümlü PVC Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları

Uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne ve projeye göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Çözüm zemin firması olarak bünyesinde Türkiye genelinde müşterilerimize ücretsiz keşif hizmeti verilmekte olup güncel net fiyatlar keşif sonrasında tarafınıza iletilmektedir. Yüksek kalitede ürün standartları ve üstün işçilik ile sizlere uzun ömürlü kullanabileceğiniz yükseltilmiş döşeme sistemleri oluşturulmaktadır. Ahşap görünümlü PVC yükseltilmiş döşeme fiyatları hakkında bilgi almak için uzmanlarımıza whatsapp üzerinden veya telefon numaramız 0532 747 13 60 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ahşap Görünümlü PVC Yükseltilmiş Döşeme” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir