İçeriğe geç
Anasayfa » Denizli Yükseltilmiş Döşeme 100+ m2 ve Üstü Döşeme Sistemleri

Denizli Yükseltilmiş Döşeme 100+ m2 ve Üstü Döşeme Sistemleri

Denizli bölgesinde zemin yükseltme işlemlerinde sizlere en uygun fiyatlar ile çözüm sunuyoruz. Denizli Yükseltilmiş Döşeme ihtiyacınız olduğunda deneyimli kadrosu ile hızla çözüm seçenekleri sunarak istediğiniz tüm alanlarda işlemler yapılmaktadır. Zemin ile arada belirli oranda boşluk bırakılarak oluşturulan bu sistemler aradaki elektrik, tesisat ve data kablolarına erişim olmaktadır.

Çözüm zemin işletmesi olarak Denizli bölgesinde tüm işletme ve kurumlarda uygulama yapılmaktadır. Yükseltilmiş döşeme sistemleri hayatımızı kolaylaştıran oldukça başarılı ürünler olmaktadır. Yükseltilmiş döşeme, modern inşaat sektöründe yaygın bir şekilde kullanılan bir yapısal sistemdir. Zemin yükseltme işlemleri yapacaksanız kalifiyeli firmalardan destek alabilir ve oldukça basit şekilde sistemlerin kurulumunu sağlayabilirsiniz.

Denizli Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Denizli Yükseltilmiş Döşeme sistemleri özel ölçülerde üretilebilmekte olup ihtiyacınıza uygun tasarımlar ortaya çıkartılmaktadır. Zemin seviyesinin üzerine inşa edilen bir platformdan oluşur ve genellikle ticari ve endüstriyel amaçlarla kullanılır. Bu sistem, zeminin üzerindeki yükü azaltır ve bu sayede daha büyük bir yük kapasitesi sağlar. Denizli yükseltilmiş döşeme sistemleri uygulaması yapılan firmamızda zemin ile belirli aralıklarda boşluk oluşturularak bu boşluğun verimli kullanılması amaçlanmaktadır.

Yükseltilmiş döşeme sistemleri ihtiyaç olabilecek tüm kurum ve ticari alanlara rahatlıkla uygulanabilir. Zemin de oluşacak boşluk da tesisat, kablolar, data hat sistemleri için alan oluşturulabilir. Denizli 100m2 ve üzeri alanlara bu sistemler uygulanabilmektedir. Ticari ve endüstriyel amaçlarla kullanılan bu sistem, zeminden yükseltilmiş bir platforma sahip olan yapısal bir tabandır. Bu tabanın altında, birçok farklı fonksiyonel özellikleri olan çeşitli bileşenler bulunur. Tüm yaptırmak istediğiniz zemin yükseltme işlemlerinde Çözüm zemin firmamıza ulaşabilirsiniz.

Denizli Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Denizli Zemin Döşeme

Yükseltilmiş döşeme sistemi, daha fazla depolama alanı, daha iyi ısı yalıtımı, kolay bakım ve tamir, daha iyi akustik performans ve daha iyi hava kalitesi sağlar. Denizli Yükseltilmiş Döşeme üretici firma olarak işletmemiz 1. kaliteli malzemeler ile üretimler yaparak maksimum verim alabileceğiniz paneller oluşturmaktadır. Yükseltilmiş döşeme sistemi, birçok avantaj sağlar. Bunlar arasında daha fazla depolama alanı, daha iyi ısı yalıtımı, kolay bakım ve tamir, daha akustik performans ve daha iyi hava kalitesi yer alır. Bu projede kullanılan yükseltilmiş döşeme sistemi, özel olarak seçilmiş malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır.

Denizli Yükseltilmiş Döşeme araştırması yapıyorsanız firmamız sizlere en uygun fiyatlar ile sahip olabilecek paneller oluşturmaktadır. Uygun fiyatlar ile uzun yıllar kalıcı bir zemin yükseltme döşeme sistemleri oluşturabilirsiniz. Yükseltilmiş zemin ticari alanlarda oldukça fazla kullanıldığı gibi bir çok kurumda da talep görmektedir.

Denizli Zemin Döşeme

Yükseltilmiş Döşeme Sistemi Nasıl Uygulanır?

Yükseltilmiş döşeme ister inşaat alanında istersenizde yeni olmayan yapılarda da uygulanabilmektedir. Yükseltilmiş döşeme sistemi nasıl uygulanır değinmek gerekirse 3 aşamada bu panelin kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel olarak çözüm üreten firmamızda uygulama yaptırmak istediğiniz alana özenle uygulaması yapılmaktadır. Yükseltilmiş döşeme sistemi uygulaması oldukça basittir ve birkaç aşamadan oluşur:

Aşama 1: Zemin Hazırlığı

Yükseltilmiş döşeme sistemi uygulanacak alan öncelikle temizlenir ve zemin hazırlığı yapılır. Zeminde oluşabilecek çatlaklar ve düzensizlikler düzeltilir. Gerekli izolasyon malzemeleri uygulanarak, ısı ve ses yalıtımı sağlanır.

Aşama 2: Döşeme Montajı

Hazırlanan zemine özel kelepçeler ile monte edilen yükseltilmiş döşeme panelleri yerleştirilir. Döşeme panelleri arasında oluşabilecek boşluklar özel kilit sistemleri ile kapatılır. Panellerin arka kısmına yerleştirilen ayaklar sayesinde döşeme sistemi yerden yüksek tutulur.

Aşama 3: Döşeme Kaplaması

Yükseltilmiş döşeme sistemi tamamlandıktan sonra, döşeme kaplaması yapılır. Döşeme kaplaması olarak kullanılacak malzeme seçimi yapıldıktan sonra, döşeme panellerinin üzerine yapıştırılır veya sabitlenir.

Yükseltilmiş döşeme, inşaat sektöründe kullanılan bir zemin sistemi olarak tanımlanabilir. İnşaat haricinde normal yapılara da kurulabilecek olan bu sistemler en uygun fiyatlar ile yapımını sağlayabilirsiniz. Denizli zemin döşeme sistemleri alanında oldukça verimli şekilde kullanılması sağlanabilmektedir.

Denizli Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları

Çözüm zemin firması olarak piyasada olan en uygun fiyatlar ile müşterilerimize kaliteli sunumlar gerçekleştirilmektedir. 100m2 + ve üzeri değişkenlik gösterecek olan ölçüler fiyatları net olarak etkilemektedir. Ayrıca kullanılacak olan malzemelerin kalite standartları da fiyatları birebir etkiler. Denizli yükseltilmiş döşeme fiyatları günlük değişen enflasyon rakamlarından ötürü rakamlar hareketli olmaktadır.

Çözüm zemin işletmesi olarak ürün imalatları yapılmakta ve en uygun rakamlar ile sahip olabilirsiniz. Firmamız tarafından yapılan bu paneller belirli süreler boyunca garanti verilmektedir. Montaj işlemi yapılırken öncelikle zemin yüzeyi temizlenir ve düzeltilir. Ardından yükseltilmiş döşeme altında kullanılacak ayaklar önceden belirlenmiş ölçülere göre yerleştirilir. Ayakların üzerine döşeme panelleri yerleştirilir ve bu paneller birbirine sabitlenir. Montaj işlemi tamamlandığında yüzey işlemeye hazır hale gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir