İçeriğe geç
Anasayfa » Samsun Yükseltilmiş Döşeme

Samsun Yükseltilmiş Döşeme

Samsun Yükseltilmiş Döşeme Firması

Yükseltilmiş döşeme sistemleri için firmamıza ulaşın uygun fiyatlarla kaliteli hizmetler

Samsun bölgesinde yükseltilmiş döşeme yaptırmak istediğinizde piyasada en uygun fiyatlar ile firmamızdan yaptırın. Samsun Yükseltilmiş Döşeme firması olarak deneyimli kadromuz piyasada en uygun rakamlar ile yapılmakta olup 1. sınıf malzemeler ile üretimler gerçekleştirilir. Çözüm zemin firmamızda ülkemizin her bölgesine hizmet vermekte olup kısa sürede adresinize gelerek hemen keşif işlemleri yapılmaktadır.

Samsun Yükseltilmiş Döşeme sistemleri alanında hızlı ve kesin sonuçlar veren hizmetler sunulmaktadır. Zemin ile arada belirli oranda boşluk bırakılarak oluşturulan bu sistemler aradaki elektrik, tesisat ve data kablolarına erişim olmaktadır. Yükseltilmiş döşeme sistemleri alanında faaliyet gösteren şirketimiz tarafından ücretsiz keşif talep ederek oldukça kısa sürede adresinize geliyor birebir ölçü alınarak hemen imalata geçiyoruz. Kısa sürede paneller hazırlanarak montaj işlemleri tarafımızca yapılarak belirli sürelerde garanti verilebilmektedir.

Yükseltilmiş Döşeme >

Samsun Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Zemin seviyesinin üzerine inşa edilen bir platformdan oluşur ve genellikle ticari ve endüstriyel amaçlarla kullanılır. Bu sistem, zeminin üzerindeki yükü azaltır ve bu sayede daha büyük bir yük kapasitesi sağlar. Yükseltilmiş döşeme yaptırmak istediğinizde en uygun fiyatlar ile sağlam yapıda paneller oluşturmak için bizleri arayabilir ve kalıcı sağlam yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ticari faaliyet gösteren işletmeler yada kurumlar tarafından tercih edilen bu sistemler için firmamız ile hemen bağlantı kurarak talepte bulunabilirsiniz.

Samsun yükseltilmiş döşeme sistemleri uygulaması yapılan firmamızda zemin ile belirli aralıklarda boşluk oluşturularak bu boşluğun verimli kullanılması amaçlanmaktadır. Zemin yükseltme işlemleri yapacaksanız kalifiyeli firmalardan destek alabilir ve oldukça basit şekilde sistemlerin kurulumunu sağlayabilirsiniz. Yükseltilmiş zemin panelleri hizmetinde hizmet veren firmamızda ekonomik ve kalıcı sistemler oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Yükseltilmiş döşeme sistemleri hayatımızı kolaylaştıran oldukça başarılı ürünler olmaktadır.

Samsun Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Samsun Zemin Yükseltme

Samsun Yükseltilmiş Döşeme sistemleri özel ölçülerde üretilebilmekte olup ihtiyacınıza uygun tasarımlar ortaya çıkartılmaktadır. Samsun Yükseltilmiş Döşeme üretici firma olarak işletmemiz 1. kaliteli malzemeler ile üretimler yaparak maksimum verim alabileceğiniz paneller oluşturmaktadır. Tüm yaptırmak istediğiniz zemin yükseltme işlemlerinde Çözüm zemin firmamıza ulaşabilirsiniz. Zemin de oluşacak boşluk da tesisat, kablolar, data hat sistemleri için alan oluşturulabilir. Samsun 100m2 ve üzeri alanlara bu sistemler uygulanabilmektedir.

İşletmeniz için yaptırmak istediğiniz yükseltilmiş döşeme sistemleri en uygun fiyatlar ile yapımları olmaktadır. Üretici firmamızda panelin tüm elemanları sağlam yapıda olacak şekilde üretimleri yapılır ve gene firma ekibimiz tarafından montaj işlemleri uygulanır. Yükseltilmiş döşeme sistemi, birçok avantaj sağlar. Bunlar arasında daha fazla depolama alanı, daha iyi ısı yalıtımı, kolay bakım ve tamir, daha akustik performans ve daha iyi hava kalitesi yer alır. Bu projede kullanılan yükseltilmiş döşeme sistemi, özel olarak seçilmiş malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır.

Samsun Zemin Yükseltme

Samsun Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları

Tüm m2 alanlara uygulanabilen bu sistemler sizlere en kazançlı çözüm önerileri ile hizmet vermektedir. Yükseltilmiş döşeme, modern inşaat sektöründe yaygın bir şekilde kullanılan bir yapısal sistemdir. Yükseltilmiş döşeme fiyatları 21€/m2 den başlamakta olup en tavan fiyat 70€/m2 olmaktadır. Net nihai fiyatlar için firmamız ile bağlantı kurabilir ve bilgi alabilirsiniz. Samsun bölgesinde sürekli çalışmalar gerçekleştiren hizmetler kapsamında zemin yükseltme işlemi yapılır ve uzun yıllar sorun yaşamadan destek alabilirsiniz. Samsun yükseltilmiş döşeme fiyatları firmamızda en uygun olmasının sebebi üretici firma olarak hizmet vermemizden kaynaklanmaktadır.

Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları >

Uygun fiyatlar ile uzun yıllar kalıcı bir zemin yükseltme döşeme sistemleri oluşturabilirsiniz. Yükseltilmiş zemin ticari alanlarda oldukça fazla kullanıldığı gibi bir çok kurumda da talep görmektedir. Tüm bu işlemler üretimden montajına kadar işini bilen ustalar tarafından yapılması çok önemlidir. Acemice yapılan yapılar kısa sürede arıza çıkartarak tekrar masraflar oluşturabilir. Ticari ve endüstriyel amaçlarla kullanılan bu sistem, zeminden yükseltilmiş bir platforma sahip olan yapısal bir tabandır. Bu tabanın altında, birçok farklı fonksiyonel özellikleri olan çeşitli bileşenler bulunur.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemi Nasıl Uygulanır?

Yükseltilmiş döşeme yapılması durumlarında malzeme kalitesi önemli olduğu kadarda montaj işlemi oldukça önemlidir. Uygulama esnasında olabilecek en ufak hatalı işlemlerde yapıya zarar verebileceği gibi panelinde sağlam yapısına zarar verir. Yükseltilmiş döşeme sistemi uygulaması oldukça basittir ve birkaç aşamadan oluşur:

  • Aşama 1: Zemin Hazırlığı; Yükseltilmiş döşeme sistemi uygulanacak alan öncelikle temizlik yapılır ve zemin hazır hale getirilir. Zeminde olabilecek delikler, çatlaklar ve düzensizlikler düzeltilir. Gerekli izolasyon malzemeleri uygulanarak, ısı ve ses yalıtımı sağlanır.
  • Aşama 2: Döşeme Montajı; Temizlikten sonra hazır olan zemine özel kelepçeler ile monte edilen yükseltilmiş döşeme panelleri yerleştirilir. Döşeme panelleri arasında oluşabilecek boşluklar özel kilit sistemleri ile kapalı hale getirilir. Panellerin arka kısmına yerleştirilen ayaklar sayesinde döşeme sistemi yerden yüksek tutulur.
  • Aşama 3: Döşeme Kaplaması; Yükseltilmiş döşeme sistemi yerleştirme işlemleri tamamlandıktan sonra, döşeme kaplaması yapılır. Döşeme kaplaması olarak kullanılacak malzeme seçimi yapıldıktan sonra, döşeme panellerinin üzerine yapıştırılır veya sabitlenir.

Yükseltilmiş döşeme sistemi, daha fazla depolama alanı, daha iyi ısı yalıtımı, kolay bakım ve tamir, daha iyi akustik performans ve daha iyi hava kalitesi sağlar. Samsun zemin döşeme sistemleri alanında oldukça verimli şekilde kullanılması sağlanabilmektedir. Sadece inşaat değil normal kullanımda olan zeminler içinde bu yapılar kurulabilmektedir. Yükseltilmiş zemin üretimleri ne kadar kaliteli olsa da montaj işlemleri de oldukça önemlidir. Samsun yükseltilmiş döşeme sistemleri için firmamızı arayın ve hemen gerekli bilgileri alın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir