İçeriğe geç
Anasayfa » Ümraniye Yükseltilmiş Döşeme

Ümraniye Yükseltilmiş Döşeme

Ticari yada kurumlar için zemin yükseltme ihtiyaçlarınızda en iyi fiyatlar ile hizmet veriyoruz. Ümraniye Yükseltilmiş Döşeme hizmeti sunulan firmamızda aynı gün keşif ekipleri talep ederek süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Zemin ile arada boşluk bırakılarak oluşturulan bu sistemler aradaki elektrik, tesisat ve data kablolarına erişim olmaktadır. Yükseltilmiş döşeme sistemleri ihtiyaç olabilecek tüm kurum ve ticari alanlara rahatlıkla uygulanabilir.

Çözüm zemin işletmesi olarak Ümraniye bölgesinde tüm işletme ve kurumlarda uygulama yapılmaktadır. Ümraniye Yükseltilmiş Döşeme sistemleri özel ölçülerde üretilebilmekte olup ihtiyacınıza en uygun tasarımlar ortaya çıkartılmaktadır. Yükseltilmiş döşeme sistemleri hayatımızı kolaylaştıran ve oldukça başarılı ürünler olmaktadır. Tüm zeminlere uygulanabilen bu paneller oldukça basit montaj işlemleri olmaktadır.

“Ümraniye’de Döşemenizi Yükseltin, Estetiği Ayaklarınızın Altına Getirin!”

Ümraniye Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş döşeme ister inşaat alanında istersenizde yeni olmayan yapılarda da uygulanabilmektedir.Yükseltilmiş döşeme, modern inşaat sektöründe yaygın bir şekilde kullanılan bir yapısal sistemdir. Zeminin üzerindeki yükü azaltır ve bu sayede daha büyük bir yük kapasitesi sağlar. Ümraniye yükseltilmiş döşeme sistemleri uygulaması yapılan firmamızda zemin ile belirli aralıklarda boşluk oluşturularak bu boşluğun verimli kullanılması amaçlanmaktadır.

Zemin de oluşacak boşluk da tesisat, kablolar, data hat sistemleri için alan oluşturulabilir. Ümraniye 100m2 ve üzeri alanlara bu sistemler uygulanabilmektedir. Ümraniye Yükseltilmiş Döşeme üretici firma olarak işletmemiz 1. kaliteli malzemeler ile üretimler yaparak maksimum verim alabileceğiniz paneller oluşturmaktadır. Zemin seviyesinin üzerine inşa edilen bir platformdan oluşur ve genellikle ticari ve endüstriyel amaçlarla kullanılır.

Yükseltilmiş döşeme, farklı kullanım alanları ve ihtiyaçlara göre çeşitli malzeme ve tasarımlarda bulunabilir. İşte yaygın yükseltilmiş döşeme çeşitleri:

 1. Ahşap Yükseltilmiş Döşeme:
  • Doğal ve estetik bir görünüm sunar.
  • Dayanıklı ve çevre dostu bir seçenektir.
 2. Çelik Yükseltilmiş Döşeme:
  • Yüksek mukavemet ve dayanıklılık sağlar.
  • Ağırlık taşıma kapasitesi yüksektir.
 3. PVC Yükseltilmiş Döşeme:
  • Hafif ve kolay temizlenebilir.
  • Su geçirmez özelliklere sahiptir.
 4. Alüminyum Yükseltilmiş Döşeme:
  • Hafif, dayanıklı ve paslanmazdır.
  • Genellikle ofis ve ticari mekanlarda tercih edilir.
 5. Cam Yükseltilmiş Döşeme:
  • Modern ve şık bir görünüm sunar.
  • Işık geçirgenliği sağlayarak mekanları aydınlatır.
 6. HPL (Yüksek Basınçlı Laminat) Yükseltilmiş Döşeme:
  • Aşınmaya karşı dirençlidir.
  • Renk ve desen seçenekleri geniştir.
 7. Kauçuk Yükseltilmiş Döşeme:
  • Ses yalıtım özelliklerine sahiptir.
  • Kaymaz ve şok emici bir yüzeye sahiptir.
 8. Taş Yükseltilmiş Döşeme:
  • Doğal taş malzemeleri kullanılarak estetik bir görünüm elde edilir.
  • Ağır yük taşıma kapasitesine sahiptir.
 9. Kompozit Yükseltilmiş Döşeme:
  • Farklı malzemelerin birleşimi ile dayanıklılık ve estetik birleştirilir.
  • Geniş renk ve desen seçenekleri sunar.

Yükseltilmiş döşeme çeşitleri, özellikle ticari binalar, ofisler, endüstriyel tesisler ve veri merkezleri gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Seçim, kullanım amacına, bütçeye ve tasarım tercihlerine bağlı olarak yapılmalıdır.

Ümraniye Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Ümraniye Zemin Yükseltme

Hem ticari hem de endüstriyel amaçlarla kullanılan Ümraniye zemin yükseltme işlemleri %100 başarılı sonuçlar vermektedir. Çözüm zemin firması tarafından üretimleri yapılarak satışa sunulan bu ürünler uzun yıllar hiç bir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Bu ürünler, zeminden yükseltilmiş bir platforma sahip olan yapısal bir tabandır. Bu tabanın altında, birçok farklı fonksiyonel özellikleri olan çeşitli bileşenler bulunur. Ümraniye zemin döşeme sistemleri alanında oldukça verimli şekilde kullanılması sağlanabilmektedir.

“Yüksek Standart, Ümraniye’de Yükseltilmiş Döşeme Çözümleri!”

Yükseltilmiş döşeme avantajları arasında en çok bilinen daha fazla depolama alanı, daha iyi ısı yalıtımı, kolay bakım ve tamir, daha iyi performans ve daha iyi hava kalitesi yer alır. Bu projede kullanılan yükseltilmiş döşeme sistemi, özel olarak seçilmiş malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. Yükseltilmiş zemin ticari alanlarda oldukça fazla kullanıldığı gibi bir çok kurumda da talep görmektedir. Yükseltilmiş döşeme sistemi, daha fazla depolama alanı, daha iyi ısı yalıtımı, kolay bakım ve tamir, daha iyi akustik performans ve daha iyi hava kalitesi sağlar. Ümraniye Yükseltilmiş Döşeme araştırması yapıyorsanız firmamız sizlere en uygun fiyatlar ile sahip olabilecek paneller oluşturmaktadır.

Ümraniye Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları

Çözüm zemin firması olarak ihtiyacınız olabilecek tüm yükseltilmiş döşeme işlemleri piyasada ola en uygun rakamlar ile yapılmaktadır. Direk üretici firma olarak hak ettiği rakamlar ile alışverişler yapabilir ve kısa sürede bu ürünlerin uygulamasını yaptırabilirsiniz. 50m2 + ve üzeri değişkenlik gösterecek olan ölçüler fiyatları net olarak etkilemektedir. Ayrıca kullanılacak olan malzemelerin kalite standartları da yükseltilmiş döşeme fiyatlarını birebir etkiler. Ümraniye yükseltilmiş döşeme fiyatları günlük değişen enflasyon rakamlarından ötürü rakamlar hareketli olmaktadır.

“Estetik ve Dayanıklılığın Buluşma Noktası: Ümraniye Yükseltilmiş Döşeme!”

Ümraniye yükseltilmiş döşeme fiyatları, uygulanacak bölgenin büyüklüğü, kullanılacak malzemenin kalitesi ve uygulama maliyetleri gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu soruna çözüm olarak, zemin işletmemizde imal edilen ürünler en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Ayrıca, firmamız tarafından üretilen paneller için belirli bir garanti süresi bulunmaktadır. Montaj işlemi sırasında, öncelikle zemin yüzeyi temizlenir ve düzeltilir. Daha sonra, yükseltilmiş döşeme altında kullanılacak ayaklar önceden belirlenmiş ölçülere göre yerleştirilir. Ayakların üzerine döşeme panelleri yerleştirilip birbirine sabitlenir. Montaj işlemi tamamlandığında, yüzey işleme hazır hale getirilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir