İçeriğe geç

600x600x35mm Beton Özlü Panel

Beton özlü paneller, loose lay özellikli karo halı, LVT yada karo Pvc ile kaplanabilmektedir. Paneller kalıp şeklinde kafa tabanı üzerine vidalar ile monte edilebilir özelliktedir. Çimento karışımını sağlamak için yüksek basınçlı bir pompa ile panel köşesine ulaşır. 600x600x35mm beton özlü panel için firmamız kalıcı çözümler sunarak uzun yıllar sorun yaşamadan kullanım sağlayabilirsiniz.

Stok kodu: YSD010 Kategoriler:

Ofisler için tercih edilen beton özlü yükseltilmiş en çok tercih edilen ürün grubundadır. 600x600x35mm beton özlü panel entegre kilit sistemine sahiptir ve özel yuvarlak deliklere sahip olmaktadır. Beton özlü paneller, loose lay özellikli karo halı, LVT yada karo Pvc ile kaplanabilmektedir. Yükseltilmiş döşeme sistemi olarak bu üründe vida yerleri mevcut olmakta ve bu yöntem ile kitlenmektedir.

600x600x35mm Beton Özlü Panel Fiyatları

Projeye, alanın büyüklüğüne göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Firmamız Çözüm zemin bünyesinde Türkiye genelinde müşterilerimize ücretsiz keşif hizmeti verilmekte olup güncel fiyatlama keşif sonrasında tarafınıza iletilmektedir.

Çözüm Zemin Yükseltilmiş döşeme ürün ve işlerinde her daim en yüksek ürün ve işçilik kalitesini sizlere en ekonomik çözümlerle sunmaktadır. 600x600x35mm Beton Özlü Panel fiyatları hakkında uzmanlarımıza dilerseniz whatsapp üzerinden veya telefon numaramız 0532 747 13 60 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“600x600x35mm Beton Özlü Panel” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir