İçeriğe geç

Antistatik Heterojen PVC Yükseltilmiş Döşeme

İşinde uzman olan ekiplerimiz ile Antistatik Heterojen PVC yükseltilmiş döşeme en verimli şekilde üretilerek montaj işlemleri uygulanır. Antistatik heterojen pvc yükseltilmiş döşeme sistemleri genelde ofisler, bankalar, iş merkezi, bilgi işlem, üniversiteler, showroom, laboratuvar ve avm gibi yürüme alanlarında sıkça kullanılmaktadır. Çözüm zemin firmamız olarak 1. sınıf kaliteli malzemeler ile üretim yapılarak piyasada olan en uygun fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz.

Stok kodu: YSD013 Kategoriler:

Zemin yükseltme işlemleri arasında Antistatik Heterojen PVC yükseltilmiş döşeme de tercih edilebilir. Antistatik pvc kaplı yükseltilmiş döşeme sistemleri mevcut olan zemin üzerine belirli aralık bırakılarak ikinci bir zemin yapılmasıdır. Arada olacak olan boşluk elektrik elektrik ve data kabloları gibi donanımların rahat geçmesine ve uygun şekildem müdahale edilmesi amaçlanmaktadır.

Antistatik Heterojen PVC Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları

Çözüm zemin firması olarak bünyesinde Türkiye de tüm illerde müşterilerimize ücretsiz keşif hizmeti verilmekte olup güncel net fiyatlar keşif sonrasında tarafınıza iletilmektedir. Uygulama bölgesinin metrekaresi ve projeye göre fiyatlar farklılık göstermektedir.

Yüksek kalitede ürün standartları ile en iyi işçilik hizmeti veren firmamız sizlere uzun ömürlü kullanabileceğiniz yükseltilmiş döşeme sistemleri oluşturulmaktadır.

Antistatik Heterojen PVC yükseltilmiş döşeme fiyatları hakkında bilgi almak için firmamıza whatsapp üzerinden veya telefon numaramız 0532 747 13 60 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Antistatik Heterojen PVC Yükseltilmiş Döşeme” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir